Ametist Residences Satış Ofisi

Ametist Residence Ankara konut projeleri kapsamında geliştirilen ve konut sahiplerine mutlu ve huzurlu bir yaşam olanağı konforlu bir hayat sürme imkanı vermeyi amaç edinen bir konut projesidir. Ametist Residence A,B,C ve D olmak üzere toplamda 4 bloktan meydana gelmektedir. Her blok giriş bölümünde genişçe bir resepsiyon bulundurmaktadır. Bu sayede konforlu hayatın getirdiği ferahlığı henüz evinize girmeden dahi hissedebileceksiniz.

Site içerisinde güvenliğinizi sağlamak adına 24 saat boyunca gezici ve sabit güvenlik görevlileri bulunmaktadır. Ayrıca projede her alanı görebilecek şekilde konumlandırılmış kamera sistemleri bulunmaktadır. Ametist Residence böylece sizlere huzurlu bir ortamın kapılarını açmaktadır. Ayrıca çocuk oyun alanlarında yer alan kameralar sayesinde çocuklarınızı izleyebilecek ve huzurlu şekilde çocuklarınızı Ametist Residence içerisinde büyütebileceksiniz.

Tüm bunların yanı sıra siteye bağlı back-up hizmeti ve sosyal yaşamınızı geliştirmek için shuttle hizmeti, çiçek ve hediyelik eşya servisi, tiyatro, sinema ve konser bileti rezervasyon hizmetleri yapılmaktadır. Ametist Residence ile gerçek rezidans yaşamının tadına bakacak ve hayatınızı mutlu ve huzurlu şekilde devam ettireceksiniz.

ARMETİST RESİDENCES KAT PLANLARI

Ametist Residences dört farklı daire seçeneği ile bir evden beklenenden daha fazlasını sunuyor:
4+1 ( 220 m2 ve 200 m2 ), 6+1 Dubleks ( 410 m2 ) ve 8+1 Dubleks ( 448 m2 )

 

ARMETİST RESİDENCES DENİZLİ SATIŞ OFİSİ

Adres: Beytepe Mahallesi İncek Bulvarı No:236 Çayyolu / Beytepe / ANKARA

Çağrı Merkezi: 444 5 425

E-mail: info@ametistresidences.com

Web Site: ametistresidences.com