Albaraka EFT Saatleri

Albaraka 1984 yılında kurulmuş olan katılım bankasıdır. Elektronik Fon Transferi yani kısaca EFT, kâğıt parayı değiştirmeden doğrudan bir banka hesabından diğerine para transfer etme sistemidir. EFT işlemeleri için artık sadece IBAN numarası yeterlidir. Ancak elbette yurtdışı banka hesaplarına havalelerde SWITCH no istenebilir.

Elektronik Fon Transferin de önemli olan Albaraka EFT Saatleridir. Saatleri kaçırmadığınız sürece dakikalar içerisinde transferinizi gerçekleştirebilirsiniz.  Albaraka Türk EFT işlemlerinizi isme yâda IBAN numarasına yapabilirsiniz.  Bu işlemler için bankanın şubelerini, interneti yâda ATM’leri kullanabilirsiniz.  Albaraka EFT Saatlerini kaçırmanız durumunda ertesi güne talimat verebilirsiniz.

Albaraka EFT Saat Aralığı Nedir ?

Farklı bankalara transfer işlemi yapacaksanız; Albaraka EFT saatleri hakkında bilgilendirme yapalım; saat 08.30’da başlayan transfer işlemleri 17.15’e kadar devam etmektedir.  Bayram ve tatil günleri transfer işlemi yapılmamaktadır. Transfer saatini kaçırmanız durumunda size önerimiz bir sonraki güne talimat vermeniz yönündedir. EFT açılış saati olan saat 08.30 itibarı ile hesapta para olması durumunda gerçekleşecektir.

Ayrıca eğer bir ay sonraki ödemenizi unutmak istemiyorsanız şimdiden EFT talimatınızı istediğiniz gelecek tarih için gerçekleştirebilirsiniz.

Özellikle internet hesabınızdan nöbetçi transfer bölümünden EFT dâhil birçok işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Albaraka’nın en avantajlı tarafı havale veya EFT için ek ücret almadığı gibi hesap işlem ücreti de bulunmamasıdır.  Elbette bu Türk lirası için geçerlidir.  Döviz EFT transferlerinde EFT ücreti alınmaktadır.