Akyapı Metkap Projesi Bir Çevre Dostu Arıtım

Akyapı Metkap, metal ve plastik kaplama sektöründe faaliyet gösteren firmalara özel olarak tasarlanan bir alandır. İstanbul Hadımköy’de yer alan bu site, farklı avantajları ile iş yerlerinin bazı giderlerinde kar elde etmesine de imkan sunmaktadır. Gelişen teknolojinin ön planda olduğu bu site, tamamen çevreyi koruma amacı göz önüne alınarak tasarlanmıştır. Metal ve plastik kaplama sektöründeki işleyişlerde, geri dönüşüm ve atık maddelerin fazlası ile yer alması, Metkap projesi için büyük bir ilham kaynağı olmuştur. Firmalara ait atık ürünlerin, site içerisindeki yer alan arıtma tesislerine aktarılması hem çevreyi hem de firmaların bütçelerini korumaktadır. Site içerisinde yer alan arıtma tesisleri, firmaların daha düşük maaliyetler ile arıtma işlemlerini gerçekleştirmesini sağlamaktadır.

Ekstra Bir Maliyete Gerek Yok

Metkap Akyapı projesinde yer alan arıtma tesisi, kaplama işlemleri sırasında ağır metallerin bulunduğu suların arıtılmasına imkan sunmaktadır. Artıma sisteminin olmadığı yapılarda iş yeri sahipleri, yüksek maliyetler ödeyerek bu sistemleri iş yerlerine dahil etmek durumunda kalmakta idi. Metkap projesinde ise, iş yeri sahiplerinin bu giderleri farklı alanlara harcamasına imkan sunulmaktadır. Site içerisinde yer alan arıtma tesisi, ağır metal içerikli suların arıtılmasını sağlayarak, sizlerin dışarıdan ekstra bir hizmet almanızı ortadan kaldırmaktadır. Sizlerde iş yerlerinizi çevre dostu Metkap Sitesine taşıyabilir ve hem bütçenizi hem de çevreyi korumaya başlayabilirsiniz.

Kolay Araç Girişleri

Metkap, toplamda 74.845 metre karelik bir alandan meydana gelmektedir. İki bloktan oluşan bu sitenin her bloğu, bir bodrum kat ve beş normal kattan meydana gelmektedir. Aynı zamanda, tahsisli teknik alanlar ve otopark için ayrılmış teras katlarda bu proje içerisinde yer almaktadır. Toplamda, 137 adet imalathaneye ev sahipliği yapan Mektap sitesi, iş yerlerinin rahat bir kullanım alanına sahip olmasını sağlamaktadır. Her iş yerine ait özel tır girişleri sayesinde yüksek bir lokasyon özelliğine sahiptir. İş yerlerine gelen misafirlerin araçlarını park edebileceği özel otoparkta, bu proje içerisinde yer almaktadır.

Son Teknoloji İle Tasarlanan İş Yeri Ayrıcalıkları Akyapı’da

Metkap projesinin yapımı, iş yerlerinin ve çalışanların yüksek konfora sahip olabilmesi adına özel olarak tasarlanmıştır. Bu projenin öne çıkan özellikleri arasında şunlar yer almaktadır;

  • Her iş yerinin yüksek tavan özellikleri,
  • Geniş sirkülasyon alanları,
  • Her imalathanede bulunan doğal havalandırma imkanları,
  • Her katta tır girişleri,
  • Yüksek taşıma kapasitesi,
  • Geniş kolon aralıkları,
  • Hususi teknik alanlar,
  • Lokasyon özellikleri

Tüm bu ayrıcalıklara sahip olmak için sizde vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçin ve Metkap projesinde sizde yerinizi alın.