Akyapı Big Country Projesi Göz Kamaştırıyor

Big Country Büyükçekmece, İstanbul’un gözde yapılarının yer aldığı muhteşem bir konuma sahiptir. Huzur ve sakinlik arayanların yeni yaşam alanı olan Big Country projesi, farklı sosyal aktiviteleri ile de farklı zevklere sahip kişilere ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Geniş ailelerin rahatlıkla yaşayabileceği villa planları, tek katlı yatay mimari özelliği ile de dikkat çekmektedir. İstanbul’un son yıllarda hızlı bir gelişme gösterdiği Büyükçekmece ilçesinde yer alan bu göz kamaştıran yapılar, teknolojinin gelişmesi ile oldukça modern bir mimariye sahip olacak şekilde tasarlanmış ve yapılmıştır. Farklı ölçülere sahip villa seçenekleri ile kendinize ait müstakil bir yaşam sürebileceğiniz bu alanda, aynı zamanda şehre yakın olmanın verdiği konfora da sahip olacaksınız.

Birbirinden Farklı Sosyal Aktivitelere Sahip Olun

Bir Akyapı projesi olan yeni yaşam alanı, sakinlik ve huzur arayanların yanı sıra, yaşam alanlarından uzaklaşmadan farklı birçok aktiviteye ulaşmak isteyen kişilere de hitap etmektedir. Big Country sayesinde sahip olabileceğiniz yeni yaşam alanı ile birlikte kolaylıkla erişim sağlayabileceğiniz aktivite seçenekleri şu şekildedir;

  • Tenis kortları,
  • Basketbol sahaları,
  • Futbol sahaları,
  • Yarı olimpik kapalı yüzme havuzu,
  • Çocuklar için özel oyun alanları,
  • Ferah ve konforlu çalışma alanları,
  • Coffee lounge,
  • Özel spor salonları,
  • Hamam ve sauna,
  • Bilardo

Doğa İle İç İçe Bir Yaşam

Akyapı ayrıcalığı ile sahip olabileceğiniz bu eşsiz yapılar, deniz ve göl manzarasının yanı sıra, harika bir doğa ile yaşamanıza da imkan sunmaktadır. Mavi ve yeşilin tüm tonlarına sahip olabileceğiniz bu alanda, kendinize ait bahçenin ve havuzun tadını doyasıya çıkartabilirsiniz. Geniş ve ferah iç mekan tasarımına sahip olan villalar, tek katlı planlara sahiptir. Bu sayede, hiçbir yapının birbirinin görüşünü engellemesine müsaade edilmemiştir. Hem huzur hem de sosyal aktivitelerin bir arada sunulduğu bu yeni ve konforlu yaşam alanlarından birine sahip olmak için sizde hemen bizimle irtibata geçebilirsiniz. Avantajlı teklifler ve kolay ödeme planları ile herkesin bu konforlu yaşama sahip olabilmesine imkan sunulmaktadır.

Kendinize Ait Bahçenin Keyfini Çıkartın

Big Country, herkesin kendine ait bir bahçeye sahip olmasını sağlamaktadır. Gelen konuklarınızı rahatlıkla ağırlayabileceğiniz, yemeklerinizi yiyebileceğiniz ve keyifli vakit geçirebileceğiniz yemyeşil bahçeler, bu yaşam alanında sahip olabileceğiniz kullanım alanlarından sadece birisidir. Bahçe içerisinde rahat bir şekilde oturabilmenize imkan sunan üstü kapalı alan, her hava koşulunda bahçe keyfi sürmenize imkan sunmaktadır. Havuz ve doğa manzarası ile huzurlu bir ortama sahip olabilir ve yaz tatilleriniz için de farklı alternatifler aramaktan kurtulabilirsiniz. Yaz ve kış ayalarında kullanım sağlayacağınız açık ve kapalı havuzların yanı sıra, farklı birçok sosyal aktiviteye, Big Country ile kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz.