AKS Focus İstanbul Satış Ofisi

Beylikdüzü konut projeleri her geçen gün Beylikdüzü’nün değerini artırıyor. AKS Focus Beylikdüzü’nde 14.500 metrekare alana kurulu yaşam alanları ile sakinlerine huzurlu bir yaşamın kapılarını açıyor. AKS Focus eşsiz bir peyzaj mimarisine sahip durumda. Proje 4000 metrekarelik konut alanı ve 10,500 metrekareye varan, özel tasarlanmış peyzaj mimarisine sahip yeşil alanları ile huzurlu bir yaşam sunuyor.

AKS Focus konutları içerisinde 5 blok ve 272 daireden oluşan bir yapı barındırıyor. İçerisinde 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri ile yaşanabilir bir ortam sunuyor. Proje aynı zamanda Türkiye’de ilk kez alternatif bir enerji sistemi barındırıyor. AKS Focus konutları doğalgaz veya benzeri bir enerji kullanmadan sadece hava ile ısıtma ve soğutma imkanı veren FAN COIL sistemine sahip. Böylece ısınmak için doğalgaz, soğutmak için ise elektrik masrafları sıfırlanarak tasarruf sağlanıyor.

AKS Focus, metrobüse olan 1 kilometrelik mesafesi ve AVM’lere 5 dakikalık mesafesi ile uygun bir lokasyon sunuyor. Yaşam alanları ile de İstanbul konut projeleri kapsamında uygun bir seçenek sunan proje içerisinde Fitness center, tenis kortu, yarı olimpik yüzme havuzu, basketbol sahası, yürüyüş ve koşu parkuru gibi sportif faaliyetler yapabileceğiniz alanların dışında eğlenceli vakit geçirebileceğiniz kafeteryalar, ticari alanlar, çocuk oyun parkları da bulunmaktadır. AKS Focus proje içerisinde ayrıca kapalı otopark hizmeti ve mescid hizmeti de vermektedir.

AKS FOCUS KAT PLANLARI

AKS FOCUS SATIŞ OFİSİ

Adres:  Adnan Kahveci Mah. Kafkas Cad. No: 6 Beylikdüzü / İSTANBUL

Telefon: 0 (212) 856 02 55
Telefon: 0 (212) 856 02 57

E-Posta: aksgrup@aksgrupinsaat.com

Web Site: aksgrupinsaat.com