Adana’da Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

Taksit ödeyerek ev sahibi olmak isteyenler Adana’da kira öder gibi ev sahibi olmak için peşinatsız, faizsiz imkanlardan yararlanıyor. Bu sistemler içerisinde yer alan Destekevim kredi almadan, faiz ve peşinat ödemeden ev sahibi yapmaya devam ediyor, bu fırsatlarının yanı sıra güvene ve samimiyete dayalı bir sistem olan Destekevim sistemi birlikte kazanma olgusu ile hareket ediyor.

Çekilişli Yöntem

İnsanlara çekilişli yöntem, sabit planlı yöntem ve konut değer artışlı yöntem olmak üzere üç farklı çözüm üreten sistemin çekilişli yöntemi ile alınan eve ne kadar taksit ödeyeceğini ailelerin gelir düzeyi belirliyor. Farklı gruplar halinde oluşturulan tasarruf programlarına katılan katılımcılar noter huzurunda çekilen kura ile evlerini hangi tarihte teslim olacaklarını öğreniyorlar. Sabit planlı yöntemde ise ev sahibi olmak için taksit ödemelerini kişi kendisi belirliyor.

Sabit Planlı Yöntem

Peşinatlı ya da hiç peşinatsız belirlenen aylar içerisinde eşit miktarlarda taksit ödemelerini belirleyen vatandaşlar sabit planlı yöntem fırsatından yararlanarak ev sahibi oluyor. Konut değer artışı yönteminde ise hizmet bedeli ücreti alınmadığı gibi aynı zamanda teslimat vadesi de uzatılmıyor. İstenen evin belirli oranda artması ya da daha yüksek para ile başka bir ev alınması durumunda ise mevcut olan evin tutarının ancak yüzde 20’si kadar alınan geri ödeme tutarı artış yapılıyor.

Konut Değer Artışı Yöntemi

Destekevim tarafından sunulan bu üç farklı yöntem ile ev sahibi olma fırsatı yakalayan aileler kredisiz ev alma avantajının yanı sıra istedikleri modele göre tercih yapabiliyor. Anonim yapı altında sunduğu sermaye, katılım ortakları ve sisteme katılanlara güven veren hizmet anlayışı sayesinde Destekevim 12 ay ile 365 ay arasında değişen vadelerle kira öder gibi ev sahibi olmak avantajı ile ev sahibi yapıyor. Teslim edilen konutların ipotek yapılması ve 3. kişiler üzerine geçirilmesinin önüne geçen firma katılımcılara bu güvence ile evlerini sunuyor.

Güven Ve Samimiyete Dayalı Sistem

Türkiye’nin hangi ilinde ya da ilçesinde hatta köyünde olursa olsun istediğiniz evi alabilmek için tek yapmanız gereken Destekevim şubelerini ziyaret etmek ya da firmanın internet adresi üzerinden ulaşmak. Çekilişli yöntem ve sabit planlı yöntemi tercih eden vatandaşlardan Destekevim organizasyon ücreti talep eder ve bu organizasyon ücreti %4 ila %10 arasında belirlenir. Bu ücret peşin olarak sisteme katılan herkesten tahsil edilir.

Peşinatsız, Faizsiz, Kefilsiz

Ev almak hiç bu kadar kolay olmadı sloganı ile hizmetlerini aralıksız sürdüren Destekevim kira öder gibi ev sahibi olma fırsatını, ülkenin her yerinde mülk, arazi, ev ya da araba ihtiyaçlarını cazip koşullarla, bağlılık güven ve samimiyet değerleri ile birlikte kazanma sözü vererek sağlıyor. Vatandaşlar taksitle ev alma ve peşinatsız, faizsiz, kefilsiz ve dosya masrafı olmadan ev sahibi olmanın avantajını yaşıyor.

Leave a Comment